Ahmet Dakur

Ahmet Dakur
Ahmet Dakur
Kepez, Tür/Antalya Turkey
CROWDRISING SINCE: Aug 05, 2016
Stuff About Me:

Bu sayfayı oluşturan kişi muhtemelen geri vermek için yapıyoruz her şeyi göndermek için perçinleme bir şey hazırlanıyor. Size bilgisayarınızın başında oturup onların hikayesi canlı girene kadar defalarca yenileme isabet öneririz. Ayrıca aşağı kaydırın ve bir bağış yüzden onları destekleyen gidiş var olmadığını görmek gerekir.

Ahmet
Dakur

VOTE

CR Impact Points

Click the VOTE button to give Ahmet 100 CrowdRise Impact Points (CIPs). Vote for the Volunteers and Fundraisers that are answering the call to service, raising money for charity, and making an impact for their causes. Come back and Vote every months. CIPs can earn you the highly coveted, highly respected CrowdRise Royalty Status.

CR Impact Points

If you're seeing the grey VOTE button, you should feel great about yourself. It means you already voted for Ahmet this month. Come back next month and vote again if you still love Ahmet. Thanks to your vote, Ahmet earned 100 CrowdRise Impact Points (CIPs). CIPs can earn you the highly coveted, highly respected CrowdRise Royalty Status.

750

Total Impact Points

Ahmet Dakur's Fundraisers

I'm working on creating my first super compelling Fundraiser so please keep hitting refresh over and over until my first Fundraiser shows up. Or just wait for me to email you about it.