Skip to content

mekselina ate

mekselina ate
United States
CROWDRISING SINCE: Apr 11, 2017
Stuff About Me:

Bu sayfayı oluşturan kişi muhtemelen geri vermek için yaptıkları her şeyi yayınlamak için perçinlemiş bir şeyler hazırlıyor. Bilgisayarınızda oturup hikayeleri canlı olana kadar tekrar tekrar yenilenmenizi öneririz. Ayrıca, aşağı kaydırın ve onları destekleyebilmeniz için bir bağış toplama aracının olup olmadığını kontrol edin.

mekselina
ate

VOTE

CR Impact Points

Click the VOTE button to give Mekselina 100 CrowdRise Impact Points (CIPs). Vote for the Volunteers and Fundraisers that are answering the call to service, raising money for charity, and making an impact for their causes. Come back and Vote every months. CIPs can earn you the highly coveted, highly respected CrowdRise Royalty Status.

CR Impact Points

If you're seeing the grey VOTE button, you should feel great about yourself. It means you already voted for Mekselina this month. Come back next month and vote again if you still love Mekselina. Thanks to your vote, Mekselina earned 100 CrowdRise Impact Points (CIPs). CIPs can earn you the highly coveted, highly respected CrowdRise Royalty Status.

750

Total Impact Points

mekselina ate's Fundraisers